X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اسلایدر

عناوین ویژه
نویسنده : Admin , تاریخ : جمعه 4 آبان‌ماه سال 1386 , چاپ , نظر شما

ما بدین در نه پی حشمت و جاه آمده ایم          از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم

     رهرو منزل عشقـیم و ز سر حـــد عــدم        تا به اقلیم وجود این همه راه آمده ایم

یک سال قبل در چنین روزی وبلاگ خودم را در بلاگفا حذف کردم و شیوه جدیدی از وب نویسی را در بلاگ اسکای پیش گرفتم. وبلاگ قبلی من مثل اکثر وبلاگهای ایرانی شعر و عکس  و کپی از مطالب وبلاگها و یا سایت های دیگر بود. وقتی پیشنهاد خانم قاسمی (دخت کنگ ) را در وبلاگم مبنی بر بومی نمودن وبلاگم دیدم پس از کمی تامل در کار خودم  و همچنین تحت تاثیر وبلاگ و مطالب زیبای ایشان وبلاگم را حذف و مستاجر بلاگ اسکای شدم.

از آن روز تا به امروز یک سال گذشت.یک سال!!! اما انگار همین دیروز بود!!!

حضور در جمع شما دوستان و هم استانی های عزیز  و استفاده از مطالب جذاب و گوهرگون شما باعث دلگرمیم بود وتنها دلخوشی جهت استمرار کارم.امیدوارم با فعالیت 1 ساله ام در این زمینه توانسته باشم تنها گامی کوچک در پیشبرد و تبادل فرهنگ خود و جامعه ام برداشته باشم.

خوشبختانه در آستانه یک سالگی وبلاگم توانستم سایت مستقل دهتل دات کام را ثبت و راه اندازی کنم که این (شاید پیشرفت) را مدیون همگی شما عزیزان و بزرگواران هستم. اما آنچه قابل ذکر است این است که من بعد مطالب مربوط به دهتل را در سایت  و بقیه را در وبلاگم خواهم نوشت.

در اینجا لازم میدانم از دوستان عزیزم آقای نوید صالحی ، خانم فریده قاسمی  و سیاورشن عزیز تشکر ویژه ای بابت همکاری ایشان و زحمات بسیاری که برای راه اندازی وبلاگم کشیدند داشته باشم و همچنین از شما عزیزان همشهری، هم استانی و همگی عزیزانی که در طی این یک سال مرا تحمل نموده اید و مرا مفتخر نمودید و با حضور در وبم ، نظراتتان و تشویقها و انتقادات سازنده تان باعث دلگرمی من بوده اید تشکر و قدردانی می نمایم و آرزوی موفقیت همگی شما را در تمامی عرصه های زندگیتان دارم. موفق و سربلند باشید.