اسلایدر

عناوین ویژه
نویسنده : Admin , تاریخ : یکشنبه 6 شهریور‌ماه سال 1390 , چاپ , نظر شما

مسابقات فوتسال جام رمضان دهتل جمعه شب۹۰/۶/۴ با برگزاری دو دیدار به پایان رسید. این بازی ها به مناسبت ماه مبارک رمضان با شرکت ۸ تیم در سالن محمدیه دهتل برگزار شد.

در شب آخر ، در بازی رده بندی دو تیم توحید و شاهین دهتل به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم توحید توانست بر شاهین غلبه  و مقام سوم را از آن خود کند.

در بازی فینال نیز تیم های اتحاد دهتل و عقاب تدرویه با یکدیگر به رقابت پرداختند که در این بازی نیز تیم عقاب تدرویه توانست با اقتدار مقام قهرمانی را از آن خود کند.

جام اخلاق این بازی ها به تیم گاوبری رسید و فرشاد نگارانی بعنوان بهترین گلزن، دروازه بان تیم تدرویه بعنوان بهترین دروازه بان و نجیب نیک پی نیز بعنوان بهترین داور این رقابت ها معرفی شدند و جوایزی به آنها اهدا شد.

تیم توحید در پایان مراسم اختتامیه جام خود را به مرتضی غفوری بعنوان مسئول برگزاری بازی ها به پاس و قدر دانی از زحمات وی اهدا کردند.

این بازی ها از حساسیت بسیار بالایی برخوردار بود و تماشگران زیادی را به سالن کشاند اما کمبود فضای سالن و نبود جایگاه ویژه تماشاگران موجب شد بسیاری از حاضرین از پشت درهای سالن به تماشای این بازی ها بنشینند.

در ادامه تصاویر مربوط به این بازی ها را مشاهده نمایید


بازی رده بندی

بازی رده بندی

بازی فینال

بازی فینال

بازی فینال

تیم تدرویه- قهرمان

جام قهرمانی تدرویه

تیم نایب قهرمان اتحاد دهتل

تیم نایب قهرمان دهتل

جام نایب قهرمانی اتحاد دهتل

تیم توحید دهتل مقام سوم

 جام تیم توحید- مقام سوم

جام اخلاق- تیم گاوبری

فرشاد نگارانی - بهترین گلزن

نجیب نیک پی- بهترین داور

مسئولین اهدای جوایز

مرتضی غفوری- مسئول برگزاری مسابقات