اسلایدر

عناوین ویژه
نویسنده : Admin , تاریخ : پنج‌شنبه 10 آذر‌ماه سال 1390 , چاپ , نظر شما


سازمان ثبت اسناد و املاک شهرستان بستک فراخوانی در رابطه با طرح تعویض اسناد مالکیت دفترچه ای با اسناد تک برگی که به نقل از سازمان مذکور حاوی اطلاعات حقوقی و رقومی ملک و دارای ضریب امنیتی بالا می باشد صادر کرده است و از عموم مردم خواسته در اسرع وقت نسبت به تعویض اسناد خود اقدام نمایند.

در روستاها نیز پست بانک و دفاتر خدمات ارتباطی  مسئول جمع آوری و تعویض این اسناد هستند که پس از دریافت مبلغ  27000 تومان اسناد را تحویل گرفته و خدمات مذکور را انجام می دهند.

بسیاری از روستاییان شهرستان بستک نسبت به مبلغ اخذ شده گله مند بوده و می گویند مگر ما روستائئیان چقدر در آمد داریم که هرچند وقت یکبار به بهانه ای مبلغی از ما اخذ می کنند. چندی قبل  نیز در پی صدور کوپن گاز مایع مبلغی از مردم دریافت شد و کوپن به مردم تحویل داده شد اما پس از آن اعلام شد که گاز نیازی به کوپن ندارد و باطل شد . این امر نیز موجب اعتراض گسترده مردم و به ویژه روستائیان و قشر کم در آمد شد.

اکنون نیز لازم است که سازمان ثبت اسناد و املاک در خصوص 27000 تومان مبلغ اخد شده بابت تعویض اسناد توضیح دهد تا مشخص شود این مبلغ گران بابت چه مواردی است.