X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اسلایدر

عناوین ویژه
نویسنده : Admin , تاریخ : شنبه 12 آذر‌ماه سال 1390 , چاپ , نظر شما

محمد غفوری دهیار دهتل که بمدت سه سال سکان دهیاری دهتل را در دست گرفته بود پس سه بار استعفا اینبار استعفای وی مورد تایید شورای اسلامی دهتل و فرمانداری قرار گرفت و با این سمت خداحافظی کرد.

خبر قطعی استعفای غفوری در جلسه جمعه شب که از سوی شورای اسلامی با محوریت مشاوره درباره نحوه و چگونگی انتخاب دهیار جدید و با حضور عموم مردم و استقبال چشم گیر جوانان برگزار شد عنوان شد.

در این جلسه ابتدا حسینی رئیس شورای اسلامی دهتل از زحمات سه ساله محمد غفوری در دهیاری دهتل تشکر کرد و سپس توضیحاتی در خصوص شرایط و وظایف دهیار ارائه دادند.

پس از آن محمد غفوری به شرح وضعیت دهیاری قبل از انتصاب خود پرداخت و عنوان کرد که روزی که بنده بعنوان دهیار دهتل شروع به کار نمودم دهیاری دهتل وضعیت خیلی مناسبی نداشت. مبلغ 7 میلیون تومان بدهی داشته و حتی برق ساختمان دهیاری نیز بدلیل بدهی به شرکت برق قطع شده بود. وی عنوان نمود که خوشبختانه با همدلی بین شورا و دهیار و با همکاری مردم طی این سه سال توانستیم منابع خوبی از خیرین و دولت جذب نماییم و اقدامات خوبی درخور شان مردم دهتل برحسب وظیفه خود انجام دهیم. ایشان در ادامه به شرح اقدامات مهم دهیاری دهتل در دوره خود به شرح زیر پرداختند:

1-                  احداث بوستان روستا و توسعه آن

2-                  پیگیری و شروع فاز 2 طرح بهسازی

3-                  بهبود وضعیت روشنایی و معابر عمومی

4-                  همکاری در بهبود وضعیت بهداشتی روستا

5-                  احداث پل در مسیر خانه بهداشت در جهت تسهیل عبور و مرور خانواده ها

6-                  حصار کشی و تعمیر ساختمان قدیمی دهیاری

7-                  همکاری با ادارات و ارگان های دولتی

8-                  مراجعات مکرر به مرکز شهرستان و استان در جهت رفع مشکلات روستا

9-                  تنظیف خیابان و معابر

10-               صدور پروانه ساختمان با همکاری بنیاد مسکن

11-                همکاری با آموزشگاه ها، مرکز بهداشتی درمانی، خانه بهداشت و ...

12-               و سایر خدماتی که با همکاری و همیاری مردم عزیز صورت پذیرفته است.

 

محمد غفوری در ادامه صحبت های خود گفت بنده به هیچ عنوان اقدمات صورت گرفته را مختص شخص خود نمی دانم بلکه در همه زمینه ها شورای اسلامی و مهمتر از همه همکاری و پشتیبانی مردم دهتل موجب صورت پذیرفتن پیش روی این اقدامات بوده است. ایشان در خطاب به دهیار آینده گفت: توصیه ای که به دهیار جدید دارم این است که با در نظر گرفتن همه جوانب این امر این مسئولیت را بپذیرد و پس از آن خدمت خالصانه را در جهت پیشرفت و آبادانی روستا در پیش روی خود قرار دهد و بنده نیز در هر زمینه ای که نیاز به همکاری وجود داشته باشد یقناً دریغ نخواهم کرد. وی در صحبت های پایانی خود از مردم دهتل به خاطر همکاری و پشتیبانی در طول سه سال دهیاری خود تشکر و قدر دانی کرد و از مردم خواست اگر در حق شخصی کوتاهی صورت گرفته و یا شخصی از ایشان رنجیده اند به بزرگواری خود بر ایشان ببخشند.

پس از پایان صحبت های غفوری، حسینی رییس شورای اسلامی از افرادیکه علاقمند به خدمت بعنوان دهیار دهتل هستند خواست ظرف سه روز ثبت نام نمایند تا پس از آن شورا با در نظر گرفتن برنامه های افراد ثبت نام کننده و دیگر ملاک ها تا آخر هفته دهیار جدید را معرفی نماید.