اسلایدر

عناوین ویژه
نویسنده : Admin , تاریخ : سه‌شنبه 20 دی‌ماه سال 1390 , چاپ , نظر شما
فرماندار بستک صبح امروز در کارگاه آموزشی دهیاران و شوراهای اسلامی اظهار داشت: دهیاران به عنوان بازوان دولت در روستاها باید استقلال فکری و اقتدار داشته و هیچ گونه وابستگی و گرایشی به جریانات خاصی نداشته باشند.

به گزارش خبر گزاری فارس، جواد قتاعتی با اشاره به نقش دهیاران و شوراهای اسلامی در آبادانی و توسعه شهرها و روستاها عنوان کرد: دهیاران و شوراها بازوان پرتوان دولت در روستاها هستند و افتخار خدمتگزاری به مردم در هر مسئولیتی دارای جایگاه رفیعی است و امیدواریم بتوانیم با همکاری همدیگر بخشی از نیازها و مشکلات مردم را برطرف کنیم.
نماینده عالی دولت در شهرستان بستک مردمداری، تواضع و خدمتگزاری را از ویژگی کارگزاران دولت برشمرد و ابراز داشت: باید برای خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکرد زیرا وظیفه ما خدمت به مردم است.
قناعتی ادامه داد: انتظار می‌رود تا در راستای رفع مشکلات روستاها، ادارات، شوراهای اسلامی و دهیاری‌ها ارتباط و همکاری بیشتری با هم داشته باشند و در راستای ارتقا سطح خدمت رسانی در سطح روستاها تلاش بیشتری کنند.
به گفته فرماندار بستک، پیگیری و سرعت دادن به اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح روستاها و اولویت بندی آنها از سوی دهیاران با کمک و مشورت شوراهای اسلامی موجب عمران و آبادانی هر چه بیشتر روستاها می‌شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان بستک یادآور شد: حضور عالمانه و آگاهانه مردم در صحنه انتخابات و در پای صندوق‌های رای همواره و در طول سه دهه گذشته باعث تحکیم هر چه بیشتر پایه‌های نظام جمهوری اسلامی از یک سو و مأیوس شدن بیش از پیش دشمنان این نظام مردمی از سوی دیگر شده است.
قناعتی در ادامه با اشاره به اینکه عملیات روانی استکبار و استعمار جهانی در تمام حوزه‌ها و عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و سایبری و... ابعاد پیچیده‌ای به خود گرفته، اضافه کرد: با حفظ هوشیاری عمومی و عمل بر اساس منویات مقام معظم رهبری می‌توان همه این توطئه‌ها و سنگ اندازی‌های دشمنان در مسیر پیشرفت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی را خنثی کرد.
وی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را از جمله شاخص‌های مهم نشان دهنده صلابت نظام اسلامی، اقتدار، همبستگی و انسجام ملی ملت بزرگ ایران برشمرد.