X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اسلایدر

عناوین ویژه
نویسنده : Admin , تاریخ : چهارشنبه 12 تیر‌ماه سال 1392 , چاپ , نظر شما

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، نمایشگاه پیشگری از آسیب های اجتماعی توسط اداره بهزیستی شهرستان بستک و سازمان مردم نهاد جوانان، موسسه معلمان خردمند در روستای دهتل برگزار شد.

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه روز سه شنبه با حضور دهقانی معاون فرماندار شهرستان، قنبری بخشدار بخش مرکزی، غنایی رئیس اداره بهزیستی شهرستان، سید محمد عقیل حسینی امام جمعه دهتل و تعدادی از مسئولین شهرستان و اهالی دهتل برگزار گردید.


http://s2.picofile.com/file/7828995371/IMG_3914.jpg

فلکناز دهقانی معاون فرماندار بستک، در این مراسم اظهار داشت: یکی از راه‌های پیشگیری از اعتیاد، آشنایی جوانان با عواقب مصرف مواد مخدر است که برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی نقش موثری در آگاهی ‌بخشی به این قشر در معرض خطر دارد.

وی افزود: امروز یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم و مسئولان پدیده شوم اعتیاد است که پیشگیری از آن وظیفه‌ای اجتماعی و همگانی است.

معاون فرماندار بستک بیان داشت: ترویج مصرف مواد مخدر در بین جوانان یکی از توطئه‌های دشمنان است و از آنجا که اعتیاد تمام ابعاد جسمی، روحی و اجتماعی یک فرد را تحت تاثیر قرار می‌دهد، پیشگیری از آن بسیار ضروری است.

حسین مستمرد مدیر موسسه معلمان خردمند گفت :  در این نمایشگاه که در محل ساختمان پست (سابق) روستای دهتل به مدت 3 روز برگزار شد، محصولات فرهنگی، پوستر و برشور های پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر در معرض دید عموم قرار گرفت. همچنین درحاشیه این نمایشگاه نیز مسابقه نقاشی کودکان و طرح سوال با موضع پیشگیری از اعتیاد برگزار شد و جوایزی نیز اهداء گردید که مورد استقبال خوب کودکان و خانواده ها قرار گرفت.

وی اهداف برگزاری این نمایشگاه را آسیب شناسی منطقه را در زمینه گرایش به مواد مخدر، پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بین نوجوانان و جوانان، راهنمایی و آگاهی دادن به نوجوانان و جوانان روستاهای بستک و مرکز شهرستان، مشارکت نوجوانان و جوانان در برنامه های فرهنگی اجتماعی و ارائه نظرات و راهکارهای مناسب جهت آسیب شناسی عنوان کرد.

ایشان همچنین از دست اندرکاران برگزاری این نمایشگاه شامل: اداره بهزیستی شهرستان بستک، موسسه مردم نهاد معلمان خردمند، دهیاری و شورای اسلامی دهتل، خانم درویشی مسئول روستا مهد بهار دهتل، و همیاران بهزیستی آقایان خرّم رفیعی، فرشاد محمدپور، صابر لاورزیری و خانم ها الهه عبدالهی، آرزو فاخری و سایر افرادی که در این امر با ایشان همکاری و همیاری نموده اند تقدیر و تشکر بعمل آورد.


http://s2.picofile.com/file/7828996127/IMG_3920.jpg

http://s2.picofile.com/file/7828995799/IMG_3918.jpg

محمد احمدی دهیار دهتل نیز با سودمند بر شمردن این نمایشگاه عنوان کرد: برگزاری چنین نمایشگاه هایی موجب توجه و آگاهی بیشتر خانواده ها در خصوص نحوه پیشگری از آسیب های اجتماعی خواهد شد و همچنین زمینه مشارکت  وفعالیت هر چه بیشتر اهالی در برگزاری نمایشگاه ها و همایش های فرهنگی، اجتماعی و هنری را فراهم خواهد ساخت.

وی همچنین از سایر دست اندرکاران برگزاری این نمایشگاه تقدیر و تشکر بعمل آورد.

لازم به ذکر است که این نمایشگاه بعد از ظهر سه شنبه 11/4/92 با برگزاری مراسم اختتامیه با حضور امام جمعه و اهالی دهتل با اهدای جوایز به کار خود پایان داد.