X
تبلیغات
زولا

اسلایدر

عناوین ویژه
نویسنده : Admin , تاریخ : یکشنبه 7 مرداد‌ماه سال 1386 , چاپ , نظر شما

خواستن توانستن است...

دومین فیلم ساخته جوانان گوده نیز وارد بازار شد!

یک سال قبل بود که فیلم طنز جعبه طلایی از ساخته جوانان هنرمند گوده وارد بازار فروش و با استقبال گرم مردم منطقه روبرو شد. مضمون این فیلم طنز و واقعی، حکایتی از زندگی روستایی در روزگاران گذشته و حکومت کدخدا بر رعیت بود.

استقبال گرم ودرخواست های مکرر مردم خود زمینه ساز کلید خوردن فیلم دوم شد .فیلم جدید که با تجربه بیشتر نسبت به فیلم اول و همچنین تنوع و استفاده از بازیگران توانای بومی ساخته شده است پس از کسب مجوز از وزارت ارشاد و همچنین ذخیره بر روی سی دی های اورجینال و چاپ پوستر طی چند روز آینده وارد بازار شده و در اختیار علاقه مندان قرار میگیرد.

 

                                  

 

یک دل و صد مشکل به نویسندگی و کارگردانی خسرو چاه بناردی حکایت عشق دختر وپسری جوان است که مشکلاتی از جمله اختلاف طبقاتی خانواده ها و مهمتر مخالفت شدید پدر دختر بر سر راه عشقشان قرار میگیرد و ادامه فیلم نیز بر این محور میچرخد...

یک دل و صد مشکل در دهتل و چاه بنارد فیلم برداری شده و بازیگران و دست اندرکاران این فیلم نیز از هنرمندان توانای بومی هستند.

 

                                  

 

این فیلم زیر نظر موسسه فرهنگی هنری صدای گامبرون بوده و متخلفین در امر کپی و تکثیر غیر مجاز تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

 

پ.ن : علاقه مندان و مسئولان فروش محصولات فرهنگی جهت خرید این فیلم به صورت عمده میتوانند در قسمت نظرات نام و در صورت امکان شماره تماس خود را اعلام کنند تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.